Telebimy i banery LED na imprezy sportowe

Chcesz kupić dom? To musisz wiedzieć
Chcesz kupić dom? Sprawdź najważniejsze kwestie
Październik 23, 2017
Pianka PUR
Pianka PUR – wszystko o poliuretanach
Listopad 23, 2017
Banery LED - telebimy i ekrany na kazda okazje

Banery LED - telebimy i ekrany na kazda okazje

Imprezy sportowe wielokrotnie sprawiają, że wielu ludzi chciałoby obejrzeć takie widowisko. Śledzą oni rozgrywki na żywo, także telewizyjne kanały sportowe cieszą się dużą popularnością. Wielu kibiców decyduje się na śledzenie rywalizacji poprzez social media. Rywalizacja sportowa wzbudza silne wrażenia: wspieramy naszego ulubionego zawodnika, pilnie przyglądamy się wynikom sportowych starć, smucimy się, gdy nasza drużyna przegrywa. Nie powinno dziwić to, że organizatorzy eventów sportowych dążą do tego, żeby jak najlepiej wypromować te wydarzenia.

Kluczowe punkty udanego wydarzenia sportowego

Przemyśleć trzeba masę elementów. Dużą rolę odgrywa lokalizacja. Fani sportu muszą bez problemu dotrzeć na interesujący ich obiekt sportowy. Osoba zajmująca się organizacją musi zagwarantować bezpieczeństwo nie tylko samym sportowcom, ale także fanom sportu. Ogromną rolę odgrywa prezenter sportowy, to on pobudza do kibicowania czy informuje o wynikach i decyzjach sędziów. Nie mniej ważna jest oprawa tego typu wydarzeń. Każde wydarzenie sportowe powinno mieć odpowiednią otoczkę wizualną, taką która podkreśli jej charakter i ułatwi na przykład osobom w dalszych rzędach oglądnie meczu. Pierwszorzędne znaczenie ma sposób oświetlenia i jak najszybsze przekazywanie informacji w prostej, graficznej postaci, z tego powodu niejako nieprześcignione są wszelkiego rodzaju ekrany LED: telebimy, banery czy kurtyny. Wykorzystuje się je w aranżowaniu wielu części boiska, sceny, czy mety.

Nieograniczona ilość zastosowań – telebimy i banery LED

Umieszczenie ekranów, telebimów LED daje ogrom rozwiązań organizatorom. W sprzedaży dostępne jest wiele rodzajów tego typu sprzętu. Często są one stosowane na boiskach różnego typu. Bardzo ważne jest dostosowanie ekranu do rozmiaru obiektu, oddalenia kibiców od areny rozgrywek. Ma to wpływ na bezproblemowe śledzenie zmagań sportowych. Telebimy, ekrany i wszelkie banery LED muszą być dostosowane do miejsca, w którym będą używane. Telebimy i banery LED wykorzystywane na otwartej przestrzeni powinny mieć inny stopień jasności niż, te które stosuje się w zadaszonych halach. Zastosowanie najnowocześniejszych systemach sprawia, że zmieniające się warunki atmosferyczne nie są kłopotem. Telebimy LED będą działały nienagannie w deszczowy i słoneczny dzień. Ekrany łączy się modułowo, daje to wiele możliwości i sprawia, że każda impreza sportowa może mieć swój własny charakter. Docenią to nie tylko kibice, ale i sportowcy.

Możliwości jakie dają ekrany i banery LED

Osoby zajmujące się organizacją eventów sportowych mają do dyspozycji wiele rozwiązań. Najpopularniejsze są telebimy LED. Składają się one z oddzielnych modułów,które można łączyć ze sobą. Można z nich korzystać zarówno podczas imprez plenerowych, jak i tych w zamkniętych obiektach. Ciekawym patentem są kurtyny LED. Są one niezwykle elastyczne, dzięki temu można z nich tworzyć dowolną instalację. Można je wykorzystać jako tło, czy element scenografii. Je też dzieli się na te do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Ekrany ledowe wykorzystuje się do wyznaczania granic boiska, zarówno na hali, jak i na boisku do piłki nożnej. Bandy LED są do tego wzmocnione, nie zniszczy ich piłka, ani przypadkowo wpadający na nie zawodnik. Są one doskonałym nośnikiem materiałów promocyjnych. W każdej rozgrywce drużynowej wymagana jest tablica prezentująca wyniki. To z nią powiązanie są największe odczucia. Wykorzystanie tablicy LED powoduje to, że wynik nie tylko będzie bardzo dobrze widoczny i odpowiednio wyeksponowany.

Telebimy i banery LED – znaczenie marketingowe

Pozyskanie sponsorów odgrywa kluczową rolę podczas organizacji każdego eventu sportowego. To od nich zależy, czy impreza będzie miała sposobność przyjąć się w sportowym kalendarzu. Bardzo często przedsiębiorstwa wspierające takie imprezę chcą aby ich logo będzie odpowiednio zaprezentowane. W tym celu także można wykorzystać ekrany LED. Dają one znacznie więcej możliwości niż bilbord, czy inne statyczne formy. Sponsor może zaprezentować prezentację, a taka forma przekazu przykuwa uwagę odbiorcy.

Ekrany LED dostosowane do potrzeb

Zakup różnych ekranów LED to świetna inwestycja dla przedsiębiorstw lub organizacji, które bardzo często będą z nich korzystać systematycznie. Z całą pewnością powinni się nad tym zastanowić właściciele hal sportowych. Dobrze jest zainwestować w sprzęt dobrej jakości, o idealnym kontraście. Firmy produkujące taki sprzęt, jednocześnie zapewniają serwis. Przy zakupie powinniśmy upewnić się, że jest możliwość skorzystania z pomocy technicznej, także po upływie gwarancji. Organizatorzy eventów sportowych, które nie odbywają się cyklicznie, mogą wypożyczyć telebimy i banery LED. Najczęściej takie usługi zapewniają sami producenci. Dodatkowo zapewniają oni także serwis techniczny związany ze sprzętem LED. Usługa wypożyczenia ekranów LED przewiduje przewóz, podłączenie sprzętu, i jego ustawienie.

Przygotowanie wydarzenia sportowego to spore wyzwanie logistyczne. Pomyśleć należy o wielu elementach : sportowców, kibiców i całą otoczkę tego typu spotkań. W czasie takich imprez ekrany LED są niezastąpione. Wykorzystuje się je do przedstawiania wyników, wszelkich przybliżeń na murawę, czy wyświetlania powtórek. Bandy także są unowocześnione poprzez wbudowane ekrany LED, oczywiście są one wzmocnione, aby nie zniszczyły się. Zastosowanie telebimów i kurtyn LED to ogrom możliwości zaaranżowania przestrzeni przy boisku, czy w najbliżej okolicy rozgrywek. Koniecznie trzeba postawić na najlepszy jakościowo sprzęt, zarówno ten wypożyczany, jak i kupiony.

 

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok