Wesele bez alkoholu – oczywiście ze znanym DJ-em

prawnik toruń kancelaria adwokacka odszkodowania adwokat sprawy sądowe
Dochodzenie odszkodowań – warto wybrać kancelarię adwokacką
Maj 1, 2017
Pozycjonowanie lokalne i w Google Maps
Pozycjonowanie lokalne – jak zacząć?
Czerwiec 1, 2017

Wesele bez alkoholu – oczywiście ze znanym DJ-em

dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj

dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj

Impreza weselna jest niesamowitą ucztą rodzinną, jaka powinna na zawsze pozostać w pamięci wszystkich zaproszonych osób. Dobrze by było w przypadku, jeżeliby przywodziła głównie miłe skojarzenia. Każda Młoda Para marzy o interesującym, wytwornym i fascynującym weselu. Więc takim, na którym wszyscy będą świetnie się bawić z wyczuciem i smakiem do ostatnich minut imprezy.

Bezalkoholowe wesele i zabawa do białego rana

W dzisiejszych czasach co chwilę oglądamy reklamy faworyzujące napoje alkoholowe, papierosy oraz różne inne używki, np. afrodyzjaki. Zwłaszcza młode osoby opracowując wesele planują zaspokoić wszystkich, a wybraną metodą okazuje się być alkohol. Gdy go dużo pijemy tracimy kontrolę i absolutnie nie dokuczają nam już przykre uszczypliwości teścia, ryk najmłodszych gości i fetor niedopałków przesuwający się ponad nimi (pomimo że sami wcale nie palimy). Dj na wesele, wytworne zakąski i główne posiłki, różnego typu rozrywki oraz wspaniała atmosfera – to wszystko w praktyce wystarczy. Trzeźwość na opisanych ceremoniach zdarza się nadzwyczaj rzadko, lecz od jakiegoś czasu kilkanaście związków zaczęło upowszechniać niniejszy styl. Po pierwsze – z uwagi na dzieci, jakie w ogóle nie mogą podpatrywać bliskich pod wpływem mocnych trunków, natomiast z innej strony – jest to zwiastun mądrości i odpowiedzialności.

Duża ilość osób, w sumie nie tylko zaliczających się do Kościoła katolickiego, jest zdania: „idealna zabawa w ogóle nie zależy od sumy spożytego trunku” bądź „zupełnie nie potrzeba napojów wysokoprocentowych, żeby dobrze świętować”. W sytuacji wesel jest to o tyle dziwne, bowiem w naszym kraju przytoczone okoliczności od pokoleń były bogato zakrapiane. Osoby, jakie zdecydowały się właśnie na wesele bez wódki, wina i innych alkoholi, często słyszały negatywne docinki, odrzucenie możliwości uczestnictwa w zabawie albo słowa „co ludzie powiedzą”. O ile wynajęcie nieamatorskiego wodzireja na imprezę nie jest niczym szczególnym, to niedobór napojów z alkoholem – owszem.

DJ dla wymagających gości

Wymarzone wesele to kompetentny DJ na wesele z Bydgoszczy i melodia dostosowana do gustów przyszłych uczestników. To naturalnie on wprowadza scenariusz imprezy oraz układa przeróżne atrakcje. Na weselu bez alkoholu jest wręcz niezastąpiony. Dobry DJ to pewność świetnej imprezy nawet przez trzy dni (z poprawinami). Jakie są jego pierwszoplanowe cele? Poza tym, iż jest odpowiedzialny za dopasowanie utworów, to jakiekolwiek widowisko powinno być przez niego odpowiednio wcześnie zakomunikowane oraz poprowadzone. Każdy gość ma się wspaniale bawić, chociażby ten najbardziej niepewny. Praca wodzireja rozpoczyna się częstokroć od wytypowania uczestnikom ich miejsc, a następnie – jednocześnie z przyszłymi zdarzeniami – wspólnie śpiewa z gośćmi, tłumaczy im ruchy podczas tańca, prowadzi różnego typu animacje. Wszystko to przeprowadza w sposób swawolny, lecz absolutnie nie krępujący. DJ-wodzirej musi koniecznie być „duszą towarzystwa”, szczególnie na uroczystościach bez trunków. Trzeźwi nowożeńcy, krewni i znajomi więcej wymagają i to przez dłuższy okres w zestawieniu do tychże, którzy prędko na starcie zabawy są pod wpływem alkoholu.

DJ na wieczór kawalerski

Bez alkoholu czasami może toczyć się mnóstwo klasycznych potańcówek, przykładowo wieczory panieńskie narodziny potomka, rocznice ślubu. Zamiast trwonić mnóstwo pieniędzy na „gorzałkę”, czerwone wino i szampana, wystarczy wykazać się odrobinę lepszą błyskotliwością. Wieczór panieński czasem może trwać nawet kilka dni, zaś w trakcie imprezy Panna Młoda jest przygotowywana do sprawowania roli doskonałej partnerki. Taka sytuacja odnosi się do wieczorów kawalerskich, w czasie których nie muszą imprezować prawie nagie tancerki. Uroczystości i randki bez napojów z alkoholem są wspaniałą alternatywą szczególnie dla tych realizowanych w tradycyjnym stylu. Nierzadko Mężowie mówią, że pragną bawić się doskonale na urodzinach, a nie tylko dzień później chwalić się przyjaciołom ile dokładnie udało im się wysączyć alkoholu. Trunek jest stosowany w pierwszej kolejności do tego, aby „ukrywać” istotne sprawy, przykładowo brak doświadczania radości ze zdarzenia, przywiązania do rodziny (bądź generalnie relacji społecznych) bądź negatywnego widzenia dalekiej kultury. Niejednokrotnie ludzie po prostu nie chcą stawać na ślubnym kobiercu, ponieważ nie mają środków finansowych na alkohol oraz w gruncie rzeczy nie poznają prawdziwego powodu tego wydarzenia. Nie chodzi tutaj niewątpliwie tylko o napoje alkoholowe, ponieważ wydatków związanych ceremonią ślubu i weselem jest wiele więcej.

Zaślubiny, urodziny oraz inne domowe zabawy bez żadnych trunków nie odróżniają się naprawdę niczym od owych standardowych. W wyznaczonym miejscu gra wybitny DJ, na twarzy zaproszonych osób zwyciężają uśmiechy, Młoda Para cudownie tańczy w obłokach, oboje rodzice jednej oraz drugiej strony trwają wzruszeni. Nie ma odurzającego alkoholu, przez jaki zazwyczaj te ciepłe chwile uciekają w niepamięć i zastępuje je zawziętość, niezrozumienie, uszczypliwość oraz bójki uczestników zabawy.

Jeśli planujesz wiedzieć dużo więcej, kliknij tu – DJ na wesele bydgoszcz

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok