Planowanie wesela – DJ, wodzirej czy konsultant ślubny?

kancelaria adwokacka bydgoszcz prawnik usługi adwokat kancelaria
Pomoc adwokata – nowe i stare długi
Kwiecień 28, 2017
prawnik toruń kancelaria adwokacka odszkodowania adwokat sprawy sądowe
Dochodzenie odszkodowań – warto wybrać kancelarię adwokacką
Maj 1, 2017

Planowanie wesela – DJ, wodzirej czy konsultant ślubny?

dj na wesele dj na wesele warszawa oprawa muzyczna imprez

dj na wesele dj na wesele warszawa oprawa muzyczna imprez

Jak samodzielnie przygotować przyjęcie weselne?

Już za moment ten wielki dzień, natomiast Ty po prostu nie wiesz za co się zabrać? Zazwyczaj przed dwójką osób, które planują wziąć ślub, uwidaczniają się dwie możliwości: albo na własną rękę przygotują cały ślub oraz imprezę weselną, albo zlecą zrealizowanie owego zadania specjalistom – zatem organizatorom ślubów. W pierwszej sytuacji niezastąpiony jest zdrowy dystans do całej sytuacji, problemów oraz pozostałych niedogodności, które będą tworzyły się nie wiadomo skąd. Musisz zatem planować wszystko wedle starej reguły „zrób dzisiaj to, co masz zrobić jutro”. Im prędzej zaczniesz realizowanie wszelkich drobiazgów, które mają wystąpić w czasie ceremonii ślubu oraz uroczystości weselnej, tym mniej w rezultacie będziesz się stresować. Szczególnie tym, że w ostatniej chwili rzeczywiście coś wyjdzie źle – przygotowany przez babcię wysoki tort upadnie na podłogę, zgubią się obrączki lub któryś z uczestników imprezy w ogóle nie będzie miał gdzie nocować. Aby zdążyć z planowaniem wszystkiego na czas, musisz koniecznie przeanalizować co najmniej kilka rzeczy. Dobry będzie harmonogram przygotowań, ponieważ potem w dowolnej chwili będziesz mieć swobodę do niego zajrzeć i skontrolować, czy określone kroki są już zrobione.

Jeśli jesteś niezdecydowany, jaką ofertę wyłonić, przykładowo który DJ na wesele będzie najodpowiedniejszy, wtedy wykonaj tak dużo telefonów, ile będzie potrzeba. W ogóle nie bój się pytać, słać wiadomości e-mail oraz uzupełniać formularzy zgłoszeniowych. Jedynie wówczas ktoś może dostosować propozycję do Twoich pragnień. Nie bierz pod uwagę tylko pierwszej oferty, bo po pewnym czasie może wyjść to, iż inny wodzirej ma coś o niebo atrakcyjniejszego do zaprezentowania. W przypadku DJ-a skonfrontuj ze sobą wszystkie możliwości oraz absolutnie nie załamuj się tym, że czasem może bynajmniej nie być w nich tego, czego poszukujesz. Niejednokrotnie zespoły muzyczne, DJ-e, wodzireje i inni muzycy dają radę spełnić Twoje oczekiwania i kierować się instrukcjami, które dostaną, przykładowo jeżeli chodzi o melodię na potrzeby pierwszego tańca. Możesz też zasugerować się znajomymi, jacy uprzednio sami przygotowywali omawianą uroczystość. Może oni będą posiadali namiary na profesjonalnego DJ-a.

Musisz obowiązkowo również stworzyć bardzo wnikliwy rozkład ślubu oraz przyjęcia weselnego w taki sposób, aby żadnego szczegółu nie pominąć. Możesz to przygotować w tradycyjnym kalendarzu bądź z wykorzystaniem tablicy powieszonej na ścianie, na jakiej będą umieszczone wszystkie fundamentalne sprawy. W czasie ceremonii ślubnej oraz weseliska możesz zapytać świadków, aby bacznie czuwali, żeby określone atrakcje rozgrywały się zgodnie z programem. W przypadku kiedy padła decyzja, by wynająć DJ-a, który równocześnie ma umiejętności wodzireja, wówczas możesz ponadto jemu zlecić określone zadania.

Do kogo można zwrócić się o pomoc w planowaniu wesela?

Jeśli niestety nie możesz zaaranżować ślubu i uczty weselnej osobiście, jest to dla Ciebie za trudne wyzwanie, wtedy możesz poprosić o wsparcie eksperta ślubnego (jaki będzie sterował technicznymi sprawami) oraz konferansjera z doświadczeniem. Konsultant ślubny zaaranżuje salę weselną, zaplanuje przystawki i dania, wybierze ozdoby do Kościoła i multum innych „detali”. DJ na wesele będzie miał pieczę nad oprawą muzyczną i atrakcjami dla zaproszonych osób. Właśnie on będzie określał porę indywidualnych zdarzeń,

dopingował gości do zabawy, miał dobry wpływ na aurę i ilość ciężkiego dymu podczas pierwszego tańca. Zadaniem specjalisty od planowania ceremonii ślubnych jest maksymalne odciążenie Nowożeńców w przygotowaniach do ceremonii ślubnej, natomiast DJ jest i wypełnia swoje zadania już na przyjęciu weselnym (a więc w miejscu, gdzie konsultanta już nie ma).

Tak może wyglądać Twoje wesele

DJ-wodzirej być może zupełnie nie jest niezastąpiony w Kościele wówczas, gdy odgrywany jest Marsz Mendelssohna. Bez takiego fachowca jednak żadne przyjęcie nie będzie posiadało tak wyjątkowej atmosfery, zdrowej ilości żartu i ciekawostek, na które czekają osoby zaproszone. Nim wyselekcjonujesz fajny repertuar na własne wesele, odpowiedz sobie na następujące pytanie:zamierzasz zaspokoić osobiste życzenia czy przybyłych gości? Kiepsko dobrana kompozycja potrafi skutecznie zepsuć każde wesele. Zaproszeni goście w takiej sytuacji zwyczajnie goszczą przy pachnących potrawach, podjadają to, co jest na nim postawione oraz rozmawiają ze sobą. Spora liczba piosenek powinna być z pewnością taka, jaka Tobie się spodoba. Należałoby też pomieścić kilka kompozycji, podczas których są w stanie świętować najmłodsi i najstarsi reprezentanci rodów.

Taniec Państwa Młodych jest na uroczystości weselnej szczególnie ważny, zatem zaplanuj łącznie z DJ-em, który kawałek ma zostać zagrany i w jakim stylu. Ostatnio wyjątkowo atrakcyjny stał się ciężki dym, dzięki któremu tańczący wyglądają jakby unosili się w obłokach. Obsługę omawianego urządzenia lepiej zostawić fachowcom, gdyż oni dokładnie wiedzą, kiedy urządzenie ma zacząć działać oraz jakiego rodzaju wkład musi koniecznie się w nim znaleźć. Może to zrealizować rzeczywiście cieszący się popularnością DJ na weselu, jaki posiada przedstawiony sprzęt i potrafi go wykorzystać.

Jeżeli ciekawi Cię problematyka ślubna, a dokładnie scenografia muzyczna, która musi się na nim znaleźć, kliknij w odsyłacz z boku – DJ na wesele Gdańsk

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok