Telebimy na koncerty, eventy i konferencje

agencja reklamowa toruń projektowanie grafiki projektowanie logo toruń
Strony internetowe – co teraz jest modne?
Kwiecień 10, 2017
adwokat toruń zrzeczenie się spadku podstawy dziedziczenia
Okiem prawnika – dziedziczenie spadku
Kwiecień 16, 2017

Telebimy na koncerty, eventy i konferencje

wynajem telebimów cena telebim wynajem telebim

wynajem telebimów cena telebim wynajem telebim

Aby spełnić oczekiwania uczestników, trzeba koniecznie wynająć telebim

Współcześnie każda poważniejsza impreza musi koniecznie mieć należytą scenografię wizyjną i akustyczną. Tam, w jakich priorytetowe są: obraz, muzyka i podświetlenie, koniecznie należy wprowadzić funkcjonalne – oraz absolutnie dobrej klasy – akcesorium transmisyjne. Dziedzina rozrywkowa jest branżą szczególnie trudną, ponieważ każdy jednorazowy koncert albo wydarzenie sportowe musi spełnić życzenia większości uczestników. Każdorazowo czekają oni z niecierpliwością na doskonałe wydarzenie bez uciążliwych zakłóceń.

Telebimy to dziś bardzo nowoczesne oraz wydajne maszyny, przy użyciu których mamy szansę podczas imprezy publicznej emitować przeróżne treści, m. in. materiały promocyjne fundatorów. Tego pokroju ekrany użytkuje się jako oprawę spotkań komercyjnych, na wybiegach dla modelek, debatach i wystawach. Niezwykle często można je zaobserwować w centrach handlowych, na wystawach oraz salach sportowych. Mają możliwość sprawować funkcję pierwszoplanową (tak jak na występach zespołów muzycznych) bądź jako swoisty kontekst (przykładowo w sytuacji meczy piłki ręcznej). Jeszcze jednym trikiem na wykorzystanie ekranów LED jest zlokalizowanie ich w przestrzeni publicznej do puszczania materiałów promocyjnych czy innych wiadomości, m. in. warunków meteorologicznych.

Należałoby podkreślić, iż nie trzeba inwestować odłożonych środków finansowych w tak cenny „dobytek marketingowy”. Coraz częściej nawet duże przedsiębiorstwa korzystają z wynajmu telebimów, gdyż – niejako w pakiecie – zyskują obsługę techniczną, np. do przyłączenia kompletnego sprzętu przed koncertem bądź jego zdjęcie niezwłocznie po nim. Za pomocą przenośnej konstrukcji wyświetlacze ledowe mamy szansę w łatwy sposób przemieścić tam, w jakich są obecnie niezbędne. Spora liczba przedsiębiorstw, które profesjonalnie zajmują się instalacją i serwisem takich wyświetlaczy, potrafią zrealizować tę pracę w nieomal godzinę. Możemy jeszcze dowolnie ustawić kąt pochylenia telebimu, oraz manipulować nim wokoło własnej osi.

Imprezy, na których nie może zabraknąć telebimu

Telebim do wynajęcia – bowiem takim wyrażeniem nierzadko w Internecie prezentuje się ekrany ledowe, które udostępniają najprzeróżniejsze przedsiębiorstwa – perfekcyjnie spełnią oczekiwania na zebraniach. Częstokroć komunikat nie może dotrzeć do wszystkich uczestników (niewykonalne jest zgromadzenie ich w jakimś konkretnym miejscu), zaś wyświetlacze skutecznie zmniejszają taki dylemat. Ponadto wszyscy widzowie są w stanie aktywnie uczestniczyć w naradzie, zatem na żywo prosić o wyjaśnienia.

Wydarzenia oraz imprezy „na zielonej trawce”, np. festiwale, to kolejne widowiska, na jakich muszą z pewnością być ustawione ekrany LED. Przekaz powinien dotrzeć do setek obserwatorów i w ogóle nie musi być skoncentrowany w jakimś konkretnym miejscu. Zazwyczaj oprócz indywidualnego głównego telebimu mocuje się kilka niezależnych w różnych częściach miasta, które absorbują dodatkowych uczestników. Nieraz owym wydarzeniem będzie nocny festiwal kabaretów, zaś częstokroć występ legendarnego zespołu. W przypadku kabaretów faktycznie powinny wystarczyć dwa pojedyncze telebimy, na których będą skupiać się uczestnicy imprezy z najodleglejszych stref miasta. Jeśli chodzi o koncerty wskazana jest specjalistyczna oprawa, która polega na przymocowaniu najznakomitszej klasy sprzętu odpowiadającego za doskonały dźwięk, oświetlenia, efektów widowiskowych (np. licznych laserów).

Telebimy na co dzień

Wyświetlacze ledowe są wspaniałym wyjściem nie tylko na niezwykłe wydarzenia sceniczne, jakie zrzeszają setki bądź tysiące uczestników. Są dostrzegalne na co dzień, przykładowo w kawiarenkach czy „pod parasolami” w lato. Te osoby, które z jakiegokolwiek powodu w sumie nie mają opcji zawitać w innym mieście na interesującym wydarzeniu sportowym, mają szansę bez problemu ulokować się w tzw. „strefie kibica” i spozierać na relację z turnieju ulubionej drużyny. Uczestnicy mogą wtedy liczyć na najwyrazistszą rozdzielczość przesyłanego obrazu i wyjątkowe emocje. Zazwyczaj firmy, które dzierżawią takie telebimy, gwarantują także krytą arenę, stoły w formie długich ław, doskonałe jedzenie i sporo dodatkowych atrakcji.

Jaka jest cena wynajęcia telebimu?

W przypadku kiedy zamierzamy kupić telebim, to należność będzie oscylować mniej więcej od 10 tys. do 60 tys. złotych. Doskonałej jakości, duże telebimy będą kosztować od 50.000 zł w górę. Z pewnością dużo lepiej opłaca się pożyczyć telebim (głównie, jeśli zdarzenie będzie miało charakter niepowtarzalny). Od razu po wprowadzeniu w wyszukiwarkę, m. in. wyrażenia „telebim wynajem”, można ustalić, że stawki najmu telebimu o charakterze sportowym zaczynają się plus minus od kilkudziesięciu złotych za jedną dobę. Wszystko w sumie zależy od konkretnej oferty przedsiębiorstwa (oraz ilości wypożyczonych ekranów ledowych), jak również rozmiaru czynności znalezionej firmy.

Jeżeli przyciągnął Cię ów artykuł oraz pragniesz dowiedzieć się więcej o oprawie wizyjno-dźwiękowej na najprzeróżniejsze widowiska, wejdź w odnośnik po prawej stronie – Wynajem telebimów – a prawdopodobnie odkryjesz to, czego dokładnie wyszukujesz.

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok