Gorące nożyczki, czyli o skuteczności strzyżenia na gorąco

biuro rachunkowe toruń księgowość prowadzenie ewidencji
Własne biuro rachunkowe czy praca na etacie?
Kwiecień 19, 2017
filmowanie dronem toruń filmy z drona filmowanie dronem cennik
Kompleksowe usługi filmowania z powietrza
Kwiecień 23, 2017

Silne i lśniące włosy to pragnienie niezliczonej liczby pań i panów, lecz jego spełnienie w zdecydowanej części sytuacji jest niemożliwe, a to z powodu, że utrzymanie włosów w idealnej kondycji to kwestia dużego wysiłku oraz znalezienia na to czasu, co nie jest łatwe. Szczęśliwie aktualnie problem osłabionych włosów można rozwiązać i to za sprawą jednorazowego zabiegu wykonywanego przez fryzjera. A metodą na natychmiastową poprawę stanu włosów są… gorące nożyczki.

Dawne sposoby strzyżenia na gorąco

Być może niektórych zdziwi wiadomość, że początkowo zabieg przycinania na gorąco realizowano przy użyciu… świecy. Łatno można się domyślić rezultaty takich operacji były mizerne, a podpalanie włosów przeważnie kończyło się kompletnym ich spaleniem.

To, że wysoka temperatura wywiera pozytywny wpływ na włosy, mamy pojęcie nie od dziś. Już przed wieloma laty zaobserwowano, że dzięki wysokiej temperaturze możliwe jest wygładzenie struktury włosa, a tym samym włos zostaje ochroniony przed zgubnymi działaniami i odzyskuje właściwy połysk.

Gorące nożyczki Thermocut

Dzisiaj jak wiadomo nikt nie podpala włosów by polepszyć wygląd włosów. Szczególnie że od w tym momencie w sprzedaży dostępne są nadzwyczajne gorące nożyce marki Jaguar Thermocut, które pozwalają natychmiastowo przywrócić przesuszonym włosom zadbany wygląd bez ryzyka, że ich stan ulegnie pogorszeniu.

Wyjątkowość nożyczek Thermocut

Firma Jaguar Thermocut opracowała fenomenalne gorące nożyce, za sprawą których efekty przycinania na gorąco są wyraźnie lepsze niż w przypadku metod realizowanych mniej zaawansowanymi nożyczkami, które zamiast polepszyć stan włosów, wyłącznie

gorące nożyce strzyżenie gorącymi nożyczkami salon fryzur górny studio Toruń

Przewaga tych nożyczek jest przede wszystkim taka, że gorące nożyczki Jaguar jako jedyne posiadają innowacyjny system ustawiania temperatury nożyczek w zakresie od dziewięćdziesięciu do stu pięćdziesięciu stopni Celsjusza, co sprzyja temu, że stylista fryzur jest w stanie wybrać taką temperaturę, która będzie odpowiednia dla określonego rodzaju włosów, i da najodpowiedniejsze rezultaty podcinania włosów gorącymi nożyczkami.

Strzyżenie gorącymi nożycami – efekty

Skracanie włosów metodą Thermocut Jaguar to bezpieczny oraz efektywny zabieg wpływający na stan włosów. Rezultaty strzyżenia gorącymi ostrzami są widoczne błyskawicznie, bo skracane na gorąco łuski włosów zostają uszczelnione. Po skończonym zabiegu z wykorzystaniem gorących nożyc Jaguar, włosy są zabezpieczone przed ubytkiem pierwiastków odżywczych. Odczuwalna jest również zmniejszona wrażliwość włosów na mechaniczne uszkodzenia.

Zabieg strzyżenia na gorąco – zalety

Sposób podcinania gorącymi nożyczkami niesie ze sobą wiele zalet. Zdecydowanie jest to zabieg, który przynosi natychmiastowe, zauważalne rezultaty. Kolejną zaletą jest fakt, że gorące nożyczki mają faktyczny wpływ na poprawę
kondycji
włosów i warto podkreślić, że jest to stan, który utrzyma się przez dłuższy okres, czego nie można stwierdzić o porównywanych zabiegach fryzjerskich, które tylko z pozoru poprawiają stan włosów. W ich wypadku często jest tak, że szybko po pierwszym myciu, włosy ponownie prezentują się źle, są osłabione i matowe. Po trzecie gorące nożyczki redukują problem rozdwajających się końcówek, ponieważ uszczelniają one strukturę włosa, co powoduje, że nie są one podatne na negatywne działanie czynników atmosferycznych.

Bezpieczne strzyżenie gorącymi nożyczkami

Gorące nożyce mogą kojarzyć się niektórym osobom z rozgrzanymi do granic możliwości ostrzami, które są w stanie zniszczyć włosy. W przypadku techniki użytej w gorących nożycach Thermocut nie ma zagrożenia, że włosy zostaną uszkodzone. Nie jest też możliwe, by gorące nożyce oparzyły zarówno klienta jak i samego stylistę fryzur gdyż marka Jaguar także pamiętała o tym, by ich gorące nożyczki były dokładnie pokryte powłoką niewrażliwą na wysokie temperatury.

Zabieg gorącymi nożyczkami – ile trwa?

Zabieg zrealizowany gorącymi nożyczkami trwa parę minut dłużej niż tradycyjne skracanie włosów. Jest to spowodowane tym, że profesjonalne przeprowadzenie zabiegu gorącymi nożyczkami wymaga od fryzjera w pierwszej kolejności przygotowania. Trzeba mieć na uwadze, że przed przystąpieniem do zabiegu strzyżenia gorącymi nożyczkami, stylista fryzur musi przeprowadzić analizę włosów, co sprawia, że fryzjer może ustawić odpowiednią temperaturę, która da najodpowiedniejsze rezultaty. Samo strzyżenie powinno być zrealizowane z jak najwyższą precyzją, by naprawa stanu włosów była kompleksowa.

Strzyżenie gorącymi nożyczkami? Tylko w profesjonalnym salonie fryzjerskim!

Warto jest natomiast zaznaczyć, że zabieg obcinania gorącymi nożyczkami da nadzwyczajne wyniki wyłącznie wówczas, kiedy zostanie on przeprowadzony przez fachowego stylistę fryzur, który idealnie umie wybrać dobrą temperaturę nożyc dostosowaną do potrzeb włosów. Dodatkowo fryzjer wykonujący zabieg gorącymi nożyczkami powinien również umiejętnie cieniować włosy. Dlatego zabieg strzyżenia na gorąco powinien wykonywać wyłącznie profesjonalny fryzjer.

Gorące nożyczki teraz w Toruniu!

Gorące nożyczki Jaguar to produkt nowy na rynku, stąd też mało salonów fryzjerskich oferuje zabieg strzyżenia na gorąco. Przykładowo w Toruniu tylko jeden fryzjer wykonuje cieniowanie włosów z zastosowaniem bezkonkurencyjnych gorących nożyczek Jaguar.

Adres salonu fryzjerskiego, w którym wypróbujesz strzyżenie gorącymi nożyczkami:
Fryzjer Izabela&Marcin Górny. Studio fryzur, ul. Broniewskiego 90, Toruń.

Mieszkasz w Toruniu i chcesz sprawdzić strzyżenie gorącymi ostrzami na swoich włosach? Sprawdź znane studio stylizacji fryzur. Kliknij w link: www.gornystudio.pl.

Komentarze są wyłączone.

Strona używa cookies
Ok